Naujienos   •  Fengšui Lietuvoje   •  Apie mane   •  Akademija   •  Konsultacijos   •  Čigun   •  Galerija   •  Straipsniai

Automobilio fengšui


Kai man paskambino žurnalistas iš televizijos ir paklausė apie automobilio fengšui, aš net sutrikau, nes tai visiškai nesuderinami dalykai. Ėmiau aiškinti žurnalistui „pop“ fengšui ir tikrojo fengšui skirtumus ir nejučiom supratau, kad vis dėlto ir čia galima pritaikyti kai kuriuos principus. Tik tai - greičiau vertingi patarimai, nei fengšui.

Išmeskite iš mašinos nereikalingus daiktus- jie siurbia gyvybines vairuotojo jėgas. Kartais, atsisėdęs į mašiną nustembi, kiek ten prikaupta visokiausio šlamšto. Čia mėtosi laikraščių, žurnalų, tuščių plastikinių butelių.

Pagal fengšui principus, langai atveria kelią Či energijai, taigi, automobilio langai- tai jo akys, todėl jos turi būti švarios.

Neverta prie priekinio automobilio lango kabinti suvenyrų, skeletų ar kompiuterio plokštelių. Visa tai nukreipia vairuotojo dėmesį, skamba ir siaurina apžvalgos zoną. Nedideli šventųjų atvaizdai ir ikonos saugo vairuotoją ir keleivius.

Automobilio spalvą galima parinkti pagal fengšui taisykles. Tereikia žinoti žmogaus gimimo datą.

Norint apskaičiuoti žmogaus Gua, atskaitos tašku reikia imti vasario 4 dieną, nes kinų Naujieji Metai prasideda vėliau. Kad nevarginčiau jūsų aritmetikos veiksmais, paprasčiausiai raskite šioje lentelėje savo gimimo datą. Jei jūs gimėte iki vasario 4 dienos, jums reikia pasirinkti praeitus metus.

lentele1.jpg.bmp

Dabar būtina kitoje lentelėje rasti jūsų Gua ir sužinoti, kokiam elementui jūs priklausote ir kokia spalva jums bus palanki.

lentele2.jpg

Penkių stichijų (elementų) principas- vienas iš pagrindinių fengšui ir visos kinų metafizikos pagrindų. Egzistuoja 5 elementai ar energijos, kurios reprezentuoja mūsų gyvenimą- medis, ugnis, žemė, metalas, vanduo. Penkios stichijos nuolat sąveikauja, kuria ir ardo viena kitą. Stichijos nuolat eina viena paskui kitą nepertraukiama seka. Jūsų atveju bus sėkmingas tas elementas, kuris jus sukuria. Vanduo sukuria medį, medis sukuria ugnį, ugnis sukuria žemę, žemė sukuria metalą, metalas sukuria vandenį. Pavyzdžiui, jei jūsų Gua 4, tai jūsų automobiliui tinka žalia spalva, nes ji priklauso medžio stichijai, taip pat tinka žydra ar juoda, šios spalvos priklauso vandens stichijai, o vanduo sukuria medį.

ratas.jpg

Tinkamai parinkta automobilio spalva negali jūsų apsaugoti nuo avarijos, bet gali suteikti jums daugiau sėkmės, palaikymo, taip pat papildomų galimybių.

Fengšui žiniomis galima pasinaudoti renkantis ir automobilio numerį, nors Azijoje ši procedūra daugiau priklauso nuo garsinių dalykų, - kinai renkasi skaičius, tardami juos kinų kalba, kantonų tarme.

Kiek mūsų žmonės pasirengę pakloti pinigų už laimingą numerį? Jei pažvelgsime į automobilių numerius, tai - gan dažnai, ypač Vilniuje. Čia galima pamatyti individualių numerių, - tai ne tik originalu, bet ir naudinga.

Dabar labai populiarus 888 numeris, nes fengšui sistemoje įsigalėjo 8-oji epocha. Todėl manoma, kad aštuoniukės gali nešti papildomos sėkmės ir teikti pilnatvės. Antra vertus, aštuoni begalybės ženklas, t.y. jis gali atnešti begalinės sėkmės galimybių, populiarumą ir visokios gerovės. Todėl 188, 818, 008, 018, 168, 288 kombinacijos taip pat yra sėkmingos.

Ką gi daryti tiems, kurie negali nusipirkti numerio? Reikia bandyti naudoti kitus skaičius, kurie neša sėkmę.

Pavyzdžiui, skaičius 3 reiškia „gyvenimą ir augimą“, todėl puikiai tiks mašinai. Kinai mano, kad 328 numeris atneš jums „lengvų biznio pinigų“.

Skaičius 6 taip pat labai sėkmingas, nes tariant kiniškai tai reiškia „pelną“ bei visų „turtų padvigubėjimą“. Skaičius 368 suteikia jums šansą padvigubinti tai, ko siekiate.

Skaičius 1 taip pat sėkmingas, nes reiškia susijungimą ir ateitį.

Skaičius 9 reiškia ilgą gyvenimą ir būsimą piniginę sėkmę. Nors 69 kombinacija gali kenkti jūsų mašinai.

Kombinacijos 198, 189, 139 ir panašios į jas taip pat yra vartotinos.

Tariamas skaičius 2 kiniškai primena žodį „lengvai“, todėl kombinaciją 23, 26 ar 28 galima versti kaip „ lengvą augimą“, „lengvą pelną“ ir „lengvą klestėjimą“. Tik kombinacija 42 reikš „lengvą mirtį“ ir ant mašinos tokio skaičiaus nereikia.

Skaičius 5 reiškia „ne“ arba „niekada“, jei jūsų numeris 554, jį galima versti kaip „niekad nemirsiu“, bet kombinacija su kitais skaičiais pavojinga.

Skaičiaus 4 derėtų vengti, nes kiniškai kantonų tarme šis skaičius tariamas taip pat kaip ir mirtis.

Apskritai geriau vengti automobilio numerio su skaičiais 4 ir 5. Mašinos su tokiais numeriais turi įvairių nemalonumų, vengtinos ir tokios kombinacijos: 725, 257, 527.

Viena iš fengšui mokyklų teigia, kad 7 šiuo metu neša nemalonumų – didesnių ar mažesnių ir tai tęsis dar 20 metų. Todėl venkite 777, 725, 257, 527 kombinacijų.

Mes gyvename kitoje šalyje, kalbame kita kalba, ar vertėtų kreipti dėmesį į šias reikšmes? Jūs turite spręsti. Mes visi esame individualybės, tai, kas blogai vienam, gali būti gerai kitam. Jei jūsų Gua 4 ar 5, šie skaičiai nepakenks jums, o, atvirkščiai, jums padės.

Manoma, kad gera mašina su tinkamais numeriais tarnaus ilgai, o panorėję greitai ją parduosite. Šiaip ar taip - 8 ir 9 tinka visiems. Jei jūs turite tokių skaičių, tai pasidžiaukite, nes turite papildomų šansų įgyvendinti savo svajones. Pasinaudokite tuo!

banner