Naujienos   •  Fengšui Lietuvoje   •  Apie mane   •  Akademija   •  Konsultacijos   •  Čigun   •  Galerija   •  Straipsniai

Akademija


about_pix02.jpgFengšui pasaulyje Jap Čeng Chajaus vardas visiems gerai žinomas. Jap Čeng Chajus beveik 50 savo gyvenimo metų paskyrė fengšui. Jis pasaulyje žinomas ne tik kaip fengšui meistras, bet ir kaip žmogus, gerai išmanantis kinų mediciną, kovos menus, ušu, cigun, metafiziką, chiromantiją ir filosofiją.

Jau 90 – aisiais, kai fengšui tapo madinga, Jap Čeng Chajus buvo žinomas kaip fengšui meistras. 60 – aisias jis pritaikė fengšui sau, šeimai ir draugams, o vėliau privatiems klientams ir didelėms korporacijomos visame pasaulyje.

Jis vienas iš pirmųjų organizavo fengšui seminarus anglų kalba. 80 – aisias metais jis surengė kursus Londone, dar prieš išpopuliarėjant pasaulyje.
Savo žinias ir techninius įgūdžius jis jungė su kitų fengšui meistrų laimėjimais. Rašytoja Lilian Too pritaikė jo žinias pirmose savo knygose.

Jan Šou Gun, dėstoma cigun akademijoje, unikali cigun atmaina, kurią sukūrė meistras Jap Čeng Chajus. Tai iššifruojama "kovos menas ilgam gyvenimui". Tai kovos meno judesių ir būdų derinimas, siekiant ilgam pagerinti sveikatą.

Jap Čeng Chajus buvo sėkmingas verslininkas, kelių įmonių savininkas. Jo dienotvarkė buvo labai įtempta, jis daug keliavdavo po pasaulį, mokydamas naujus studentus, konsultuodamas žinomus pasaulio žmones. Jis mirė 2014 metais.

about_pix03.jpgDidysis meistras Jap Čeng Chajus turi keturis vaikus. Visi - ištikimi pagalbininkai, tradicijų tęsėjai. Jo vaikai buvo vieni iš pirmųjų mokinių, vėliau tapusių fengšui meistrais ir tęsiančių jo darbą.

Meistras Bo Ču Jap Jaunesnysis Didžiojo meistro Jap Čeng Chajaus sūnus. Kartu su tėvu įsteigė fengšui akademiją, pavadintą tėvo vardu – Japo Čeng Chajaus fengšui akademija. Bo Ču aktyviai plėtoja mokymo metodiką, rengia akademijos vadovėlius, vaizdinę medžiagą, skaidres. Jis fiksuoja Didžiojo meistro Jap Čeng Chajaus mintis ir patirtį popieriuje ir skaidrėse, kad sukauptas žinias išsaugotų būsimoms kartoms.

Bo Ču taip pat yra Čigun žinių perėmėjas, kurias jam perduoda tėvas. Tai žinių ir judėjimo sistema, įvairiapusiškai gerinanti savijautą. Jis yra Didžiojo meistro Jap Čeng Chajaus dešinioji ranka, padeda stambiuose projektuose.

Tarptautinę Jap Čeng Chajaus akademiją Malaizijoje 2005 metais įkūrė pats Didysis meistras Jap Čeng Chajus. Akademija – kinų meno - fengšui, cigun ir ušu - studijų centras. Čia sukaupta daug knygų, žurnalų, kitų spaudinių iš įvairių kinų meno sričių, - kovos menų, medicinos, metafizikos, chiromantijos ir filosofijos.

ycha2.jpgAkademija įkurta tęsti klasikinę fengšui tradiciją, nes dėmesys jai pastaraisiais metais labai išaugo. Akademija siūlo teorinius ir praktinius klasikinio fengšui studijų kursus. Labai svarbu tai, kad akademijos studentai, kurie nori tapti profesionalais konsultantais, gauna sertifikatus. Per pastaruosius trejus metus surengta daug mokomųjų kursų ne tik Malaizijoje, bet ir visame pasaulyje. Išleistos trys studentų laidos.

Mes norime, kad fengšui praktika plistų visame pasaulyje, kad fengšui nebūtų "pop fengšui". Tik teisingai išmokyti studentai gali pagerinti savo gyvenimą ir padėti aplinkiniams. Įvairiose šalyse dirba specialūs akademijos instruktoriai. To išmokti galima ir Lietuvoje.

Šiuo metu oficialiai įgaliota instruktorė Lietuvoje – Jelena Žurbenko

Programa:

1kursass.jpg1 kursas

2kursass.jpg2 kursasbanner